Ustka - Krakov

Platnost:

16.3.2019 - 31.5.2019

stanice / spojETB9301
A
Kraków, dw. aut.06:55
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi08:10
Częstochowa, Dworzec PKS09:20
Łódż, Dworzec Łódź Fabryczna11:20
Włocławek, dw.autobusowy13:10
Ciechocinek, Kopernika14:00
Torun, Dworzec Miasto, Plac 18 Stycznia14:40
Gdańsk, Dworzec PKS16:55
Sopot, Boh. M. Cassino, Al. Niepodległości17:15
Gdynia, dw. PKS przy Poczcie17:35
Lębork, Zwycięstwa, Szpital18:40
Słupsk, dw. Aut19:30
Ustka, ul.Portowa petla19:50
A
jede pouze ve čtvrtek, v pátek, v sobotu a v neděli
ETB9301
nejede 4/21/2019
stanice / spojETB9302
A
Ustka, ul.Portowa petla06:30
Słupsk, dw. Aut06:50
Lębork, Zwycięstwa, Szpital07:40
Gdynia, dw. PKS przy Poczcie08:50
Sopot, Boh. M. Cassino, Al. Niepodległości09:05
Gdańsk, Dworzec PKS09:35
Torun, Dworzec Miasto, Plac 18 Stycznia11:50
Ciechocinek, Kopernika12:20
Włocławek, dw.autobusowy13:10
Łódż, Dworzec Łódź Fabryczna15:00
Częstochowa, Dworzec PKS17:00
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi18:10
Kraków, dw. aut.19:15
A
jede pouze ve čtvrtek, v pátek, v sobotu a v neděli
ETB9302
nejede 4/21/2019