Praha - Krakov a zpět

Aktuální jízdní řád naleznete vždy přímo v rezervačním formuláři, na polské straně dochází k minutovým posunům u všech příjezdů a odjezdů našich vlaků.

Platnost:

16.6.2022 - 10.12.2022

stanice / spojLE411
A
Praha, hl. n.15:28
Praha-Libeň15:36
Kolín16:13
Pardubice, hl.n.16:33
Zábřeh na Moravě17:38
Olomouc, hl. n.18:00
Přerov18:20
Hranice na Moravě18:37
Suchdol nad Odrou18:50
Studénka18:58
Ostrava-Svinov19:09
Ostrava, hl. n.19:17
Bohumín19:36
Chałupki19:43
Wodzisław Śląski20:01
Rybnik20:15
Tychy20:57
Katowice Ligota21:06
Katowice21:24
Mysłowice21:35
Jaworzno Szczakowa21:45
Trzebinia21:57
Krzeszowice22:07
Kraków Główny22:23
zákaz přepravy mezi zastávkami označenými stejným symbolem
A
jede pouze ve čtvrtek, v pátek a v neděli
stanice / spojLE412
A
Kraków Główny04:01
Krzeszowice04:19
Trzebinia04:29
Jaworzno Szczakowa04:39
Mysłowice04:49
Katowice05:12
Katowice Ligota05:19
Tychy05:30
Rybnik06:08
Wodzisław Śląski06:38
Chałupki07:11
Bohumín07:36
Ostrava, hl. n.07:44
Ostrava-Svinov07:52
Studénka08:02
Suchdol nad Odrou08:09
Hranice na Moravě08:23
Přerov08:44
Olomouc, hl. n.09:00
Zábřeh na Moravě09:25
Pardubice, hl.n.10:32
Kolín10:52
Praha-Libeň11:30
Praha, hl. n.11:37
zákaz přepravy mezi zastávkami označenými stejným symbolem
A
jede pouze v pondělí, v pátek a v sobotu