HR Director

Jsme firma s přátelskou atmosférou, plná pracovitých lidí a odvážných nápadů, které se nebojíme realizovat. Hledáme novou energii, která by měla na starost naše HR. Máme pro tebe připravenou židli v Praze. Uvítáme, pokud máš praxi s HR procesy moderní firmy. V případě, že se nebojíš koordinovat HR generalistu a recruitera, rádi tě uvítáme mezi námi.

Náplň práce

  • Zastřešení HR procesů
  • Řízení pracovně právní legislativy
  • Udržování organizační struktury, pravidelné aktualizace, zajištění potřebné dokumentace
  • Řízení vhodných pracovních podmínek a dohled nad dodržováním BOZP, zákonů a vyhlášek
  • Udržování a zlepšování procesu plánování personálu (docházky), podpora vedoucích pracovníků při jejich zpracování, zodpovědnost za přípravu mzdových podkladů pro externí mzdovou agenturu
  • Nastaveni a vyhodnocení KPIs spolu s řediteli jednotlivých odděleni

Požadavky

  • Znalost HR procesů
  • Znalost pracovně-právní legislativy, zkušenosti v oblasti plánování personálu a aplikací těchto témat do praxe
  • Znalost českého a anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Zkušenosti z daného oboru minimálně 5 let
  • Schopnost pracovat v pestrém týmu napříč Evropou
  • Schopnost řešit stresové situace konstruktivně
  • Pozitivní vztah k železnici

Co můžete čekat?

  • Prostor pro vaši seberealizaci v rámci rozjetého projektu na poli veřejné dopravy
  • Práci v regionu CEE a s tím spojené cestování a komunikace s různými odděleními
  • 5 týdnů dovolené
  • Kombinace práce v kanceláři s prací z domova
  • Možnost přímo ovlivňovat rozvoj skupiny Leo Express
  • Plnou podporu kreativního myšlení a vlastní iniciativy
  • Jezdit autobusy a vlaky Leo Express zdarma

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email karie[email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnostem Leo Express Global a.s .a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.