IT Specialista - Bohumín

Hledáme IT specialistu, který by rád pečoval o naše vlaky a kancelář v Bohumíně. Pokud máš znalosti z IT supportu a láká tě železniční prostředí, rádi tě uvidíme v našem týmu! Jedná se o práci z velké části s hardwarem přímo na našich vlacích. Kandidát by měl být ochoten pracovat v noci a o víkendech v nerovnoměrně rozložené pracovní době.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Instalace a konfigurace PC zařízení, tiskáren, mobilních telefonů, tabletů apod.
  • Práce se sítovými prvky na vlaku a v kancelářích (Router, Switch, AP, a další)
  • Zajištění chodu informačního systému na palubách našich vlaků
  • Monitoring a diagnostika provozu operačních systémů a počítačových sítí

Co od Vás očekáváme?

  • Alespoň 2 roky odborné praxe v oblasti IT supportu
  • Zkušenost s běžnou administrací kancelářských zařízení, mobilních telefonů
  •  Instalace programů, doménová pravidla, údržba
  • Zkušenosti z prostředí MS Windows (v prostředí Active Directory) a OS Linux
  • Správa účtu v prostředí Office 365
  • Základní orientace v síti (VLAN, VPN) a znalost správy síťových prvků (Router, Switch, AP, a další)
  • Jste nezávislý/á a nevadí vám pracovat v nerovnoměrně rozložené pracovní době (naše vlaky jezdí také o víkendech)
  • Služební cesty cca jednou do měsíce (Letohrad, Praha)

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Nabízíme práci na HPP nebo na zkrácený pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance, tzv. pojistka na blbost
  • Celoevropské cestování v síti Leo Express ve formě kreditu
  • MultiSport karta za zvýhodněných podmínek
  • Slevy a zaměstnanecké výhody obchodních partnerů Leo Express
  • Mobilní tarif za zvýhodněných podmínek
  • Služební telefon a notebook
  • Různorodost práce

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email karie[email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnostem Leo Express Global a.s .a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.