IT Support Specialist

Hledáme IT specialistu, který bude rád kombinovat práci v Berlíně a Praze, ideálně být cca 3 dny v týdnu v Německu zbytek v ČR.  Hledáme kandidáta, který spojuje znalosti IT supportu s komunikativní němčinou. Dopravu do Berlína a ubytování řeší zaměstnavatel.

Náplň práce

  • Správa a zodpovědnost za hardware, zařízení palubního personálu a internetový systém v našich vlacích
  • Zadávání a kontrola dalších IT projektů u externích poskytovatelů služeb
  • Správa části globální struktury Leo Express IT
  • Poskytování IT podpory technologie

Co od Vás očekáváme

  • Alespoň 2 roky odborné praxe v oblasti řízení IT
  • Znalost Microsoft Office (365) a Active Directory
  • Zkušenosti s konfigurací sítě
  • Výhodou jsou zkušenosti se správou mobilních zařízení a správou serveru
  • Jste komunikativní, sebevědomý
  • Dobrá znalost německého a anglického jazyka
  • Jste nezávislý a pracujete spolehlivě i mimo klasické úřední hodiny a pevné termíny (naše vlaky jezdí také o víkendech)

Co Vám nabízíme

  • Možnost rozvoje, zajímavá práce na železnici spojená s cestováním
  • Mzda založená na výkonu
  • Malý tým spolupracovníků, ve kterém se všichni znají
  • Místem zaměstnání je Berlín a Praha
  • Celoevropský bezplatný cestovní obsah v síti Leo Express a v sítích FlixTrain a FlixBus

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email karie[email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnostem Leo Express Global a.s .a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.