Junior Public Affairs / Public Relations

Pro rozvoj naší firmy v odvětví veřejné dopravy, hledáme kolegu/yni, který/á bude spoluvytvářet strategii PA/PR naší společnosti. Pokud máte odvahu být u začátku velkých výzev, rádi vás uvidíme mezi námi. Naším cílem je měnit a rozvíjet železniční dopravu – využijte příležitosti a buďte s námi u toho.

Náplň práce

  • spolupráce a podílení se na práci Public Affairs a Public Relations
  • komunikace a spolu s vedením společnosti jednání s decision makers v oblasti osobní železniční dopravy na úrovni České republiky a Evropské unie
  • účast na odborných konferencích nebo při zasedání asociací pro alternativní železniční dopravu
  • komunikace s médii, tvorba článků nebo postů na sociálních sítích
  • sledování politických rozhodnutí a regulatorního prostředí na úrovni České republiky a EU, jakož i různé trendy a konkurenci v oblasti osobní dopravy
  • vyhodnocování PA/PR aktivit a reporting vedení
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci marketingových aktivit
  • jazykové stylizace a gramatické korektury u propagačních materiálů (brožury a prospekty)

Požadujeme

  • znalost mediálního trhu, výhodou také znalost politického prostředí
  • chuť pracovat v oblasti dopravy a osobní železniční dopravy
  • výborné prezentační a komunikační schopnosti
  • schopnost napsat B2C text
  • výbornou znalost ČJ v mluveném i psaném projevu
  • profesionální znalost AJ podmínkou (další jazyky, např. NJ, výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme

  • možnost pracovat s lídry v odvětví veřejné dopravy
  • prostor pro seberealizaci, vytvoření si sítě kontaktů
  • vhodné pro studenty
  • dobrý odrazový můstek v oblasti PA/PR, osobní i profesní růst
  • tým zkušených kolegů, úzkou spolupráci s oddělením marketingu
  • získání mezinárodních zkušeností
  • neformální firemní kulturu, po zapracování možnost homeoffice, kartu Multisport za zvýhodněných podmínek, slevy u našich obchodních partnerů, cestování našimi vlaky zdarma díky kreditům

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email karie[email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnostem Leo Express Global a.s .a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.