Manager pro B2B

Baví Vás obchod, rádi získáváte nové klienty a zároveň umíte dlouhodobě udržovat skvělé obchodní vztahy? Pokud Vás toto vystihuje, tak je tu pozice přesně pro Vás. Náš ideální kandidát kombinuje obchodní schopnosti a lásku k osobní dopravě.

Koho hledáme

  • Nadšeného profesionála z oblasti B2B, který se zajímá o osobní dopravu
  • Obchodníka, který dokáže podchytit obchodní příležitost, nebojí se akvizic a ví, jak budovat dlouhodobé vztahy s klienty.
  • Kolegu, který je schopen aktivně a samostatně rozvíjet obchod, ale zároveň mu nejsou cizí i jiné hodnoty jako přímé jednání, otevřenost a týmová spolupráce
  • Kandidáta, který má prokazatelné zkušenosti a výsledky z B2B obchodu

Co vás čeká

  • Správa věrnostního programu našich firemních zákazníků.
  • Podpora inovativních prodejních cest napříč celým trhem
  • Prodej reklamy v našich dopravních prostředcích, tištěných materiálech a online kanálech
  • Rozvíjení nových platforem prodeje a partnerství

Co můžeme nabídnout

  • Bezbřehý prostor pro tvé nápady a návrhy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bezva kolektiv pozitivních lidí, se kterými se rozhodně nebudeš nudit
  • Plnou podporu kreativního myšlení a iniciativy
  • Jezdit vlaky Leo Express zdarma
  • Teambuildingové aktivity
  • A hlavně budovat službu, která má smysl!

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email karie[email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnostem Leo Express Global a.s .a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.