Ředitel IT oddělení

V Leo Express pracujeme na zajímavých informačních systémech, abychom zajistili dobré služby našim cestujícím. Ať už rezervační systém, mobilní aplikaci pro stevardy nebo systém pro dispečink. Máme také vlastní interní systémy, třeba pro plánování směn strojvedoucích a stevardů nebo vlastní systém pro evidenci docházky.

V IT týmu pracují 4 vývojáři softwaru a 3 kolegové na IT podpoře. A aktuálně hledáme někoho, kdo zastřeší celé IT oddělení Leo Express a bude společně s týmem posouvat naše IT dál.

Hlavní náplň práce

  • vedení IT oddělení (celkem 7 lidí),
  • rozvoj IT řešení - zdokonalování současných systémů a implementace nových řešení,
  • dohled nad technickou architekturou systémů skupiny Leo Express,
  • řízení projektů spadajících do IT oddělení,
  • zodpovědnost za funkčnost hardwaru a softwaru v prostorách společnosti, na vlacích a v autobusech,
  • zabezpečení dostupnosti IT hotline ve spolupráci s externí firmou,
  • dohled nad bezpečností IT prostředí, sledování rizik v oblasti IT,
  • řízení smluvních vztahů s dodavateli, komunikace s nimi,
  • reporting nadřízeným a jednatelům skupiny Leo Express,
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními ve firmě.

S čím by měl mít kandidát zkušenosti

  • s vedením týmu,
  • s vývojem softwaru nebo s IT podporou,
  • zkušenost s programováním a relačními databázemi (ideálně PHP nebo Java, ale není podmínkou),
  • znalost prostředí Microsoft (Microsoft 365, Active Directory),
  • komunikativní znalost českého a anglického jazyka,
  • přehled v oblasti kyberbezpečnosti výhodou,
  • znalost Linuxu výhodou.

Co můžeme nabídnout

  • rozmanitou a zajímavou práci v IT v mezinárodním prostředí,
  • příležitost pro vlastní nápady a realizaci zajímavých projektů,
  • prostor pro zlepšení stávajících procesů a technologií,
  • tým šikovných lidí, kteří dělají dobře svoji práci,
  • pružnou pracovní dobu a možnost využívat homeoffice,
  • cestování našimi vlaky a autobusy zdarma, zaměstnanecké výhody našich smluvních partnerů, Multisport kartu za zvýhodněných podmínek.

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email karie[email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnostem Leo Express Global a.s .a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.