Sales Partner Coordinator

Hledáme novou posilu obchodního týmu. Potřebujeme koordinátora našich partnerů v prodejní síti. Hlavně se jedná o komunikaci s rezervačními online portály. Potřebujeme dobrou angličtinu pro komunikaci a cestování v rámci Evropy.

Náplň práce

  • Budeš mít zodpovědnost za výsledky naší partnerské prodejní sítě, kterou tvoří velké online rezervační portály a také kamenné pobočky jednotlivých provizních prodejců
  • Na starosti budeš mít ekonomické výsledky, smlouvy, vyúčtování, komunikaci s partnery, správnost a úplnost naší prezentace a také vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadavky

  • Výborná angličtina
  • Komunikativnost
  • Orientace na výsledek
  • Vzdělání v ekonomickém nebo technickém směru
  • Pokročilá znalost Excelu
  • Orientace v dopravě výhodou
  • Orientace v e-commerce výhodou

Nabízíme

  • Základní mzdu + výkonnostní složku dle „tvrdých“ výsledků
  • Atraktivní odměňování dle dosažených výsledků
  • Bezbřehý prostor pro tvé nápady a návrhy
  • Bezva kolektiv pozitivních lidí, se kterými se rozhodně nebudeš nudit
  • Plnou podporu kreativního myšlení a iniciativy
  • Jezdit vlaky Leo Express zdarma
  • Teambuildingové aktivity
  • A hlavně budovat službu, která má smysl!

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email karie[email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnostem Leo Express Global a.s .a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.