Stáž - Provoz a rozvoj sítě

Společnost LEO Express ve spolupráci s FlixBusem vstoupila na německý trh prostřednictví převzetí vlakové firmy Locomore. S růstem naší firmy rozšiřujeme i náš tým!

Umíš německy? Hledáme stážistu provozu a rozvoje sítě pro naše linky Berlín-Stuttgart.

Náplň práce

  • Pomáháte při správě výstavby a rozvoje, zařizujete smlouvy a obchodní jednání
  • Plánujete priority a časový rozvrh
  • Připravujete Výlukový jízdní řád pro Evropské centrum jízdních řádů a pro naše další dodavatele.
  • Vyhodnocujete stávající koncepty havárií pro naše řídící centra

Požadujeme

  • Vysoký smysl pro zodpovědnost a odvaha rozhodně řešit nové výzvy
  • Komunikativnost, sebejisté chování a dobré německé a anglické mluvené a psané jazykové dovednosti. Každý další cizí jazyk výhodou
  • Ochotu pracovat také mimo "klasické" kancelářské hodiny (naše vlaky jezdí i o víkendech) a samostatnost a spolehlivost ve vypjatých chvílíchV
  • V ideálním případě již praktické pracovní zkušenosti - např. prostřednictvím stáže

Nabízíme

  • Start-upovou atmosféru v mladém, dynamickém týmu v Berlíně
  • Par-time práci 20 hodin týdně
  • Unikátní příležitost být součástí vstupu nové firmy na trh
  • Přijetí zodpovědnosti a možnost realizace vašich nápadů
  • Flexibilní pracovní dobu

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email [email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnostem Leo Express Global a.s .a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.