Strojvedoucí pro vlakové spoje Locomore - Německo

Umíš německy? Chceš si nadstandardně vydělat? Hledáme strojvedoucí pro naši linku Berlín-Stuttgart.

Náplň práce

  • Řízení a obsluha hnacích drážních vozidel mezi Berlínem a Stuttgartem.
  • Budeš pečovat o vlaky v souladu s příslušnými právními a interními předpisy.
  • Na starost budeš mít vykonávání výchozích a konečných technických prohlídek.
  • Tvým úkolem bude zajišťování komunikaci s dispečery a pracovníky údržby.

Požadujeme

  • Minimální věk 21 let
  • Pracovní zkušenost jako strojvedoucí
  • Cit pro týmovou práci, spolehlivost, odolnost a vysokou provozní připravenost se zvýšenou časovou flexibilitou (jedná se i o noční a víkendovou práci s přenocováním)
  • Ochotu jednat s lidmi a získávat další zkušenosti a kvalifikace
  • Znalost německého jazyka

Nabízíme

  • Možnost nadstandartního výdělku plynoucího z práce v Německu (diety, vyšší platové ohodnocení než v ČR a další benefity)
  • Kolem sebe budeš mít partu kolegů, co Ti vždy rádi poradí.
  • Každý den v Locomore Tě posune ve Tvém rozvoji o kousek dál
  • Můžeš se kochat krajinou z našich vlaků a autobusů zdarma po ČR a Německu
  • Možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj
  • Zaměření vlastní specializace více na dopravu jako celek
  • Příležitost stát se součástí moderního železničního dopravce v Německu
  • Příjemné ergonomické pracovní prostředí
  • Pravidelný turnusový režim
  • Systematické odborné vedení
  • Místo výkonu na trase mezi Berlínem a Stuttgartem se směnami vždy začínajícími a končícími v Berlíně nebo Heidelbergu.

Pokud máš zájem o naše volné sedadlo, pošli nám své CV a pár řádků o tom, proč bys chtěl/a u nás pracovat na
[email protected]. Do předmětu nám prosím také připiš pozici, na kterou se hlásíš.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnosti Leo Express a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.