7/10/2019

Získejte 500 leo korun za založení Twisto účtu

Prázdniny jsou tady, pojďte procestovat svět. Do začátku vašich cest Vám společně s Twistem nadělíme 500 leo korun.

Je to snadné

Klikněte na tlačítko „Chci získat 500 leo korun“ a založte si svůj účet Twisto. Kredity Vám budou připsány na účet Smile Club do 7 dnů po schválení Twisto účtu. Pokud používáte pro Smile Club jiný e-mail než pro Twisto, přidejte si tento e-mail v nastavení Twisto účtu. Akce končí 31. 8. 2019.

Je to snadné

Co je Twisto

Twisto je pohodlnější a rychlejší platba pro naše zákazníky. V našem e-shopu tak zaplatíte jízdenku na jedno kliknutí. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si v košíku platbu "jízdenka ihned, zaplatím za 14 dní (Twisto)" Nemusíte tak opisovat číslo karty do platební brány nebo zadávat bankovní převod. Jízdenka je ihned vaše a do e-mailu dostanete fakturu, kterou do 14 dní zaplatíte bankovním převodem nebo kartou. Nejdřív nakoupíte a platíte, až se vám to hodí.

Bližší informace ke kampani >

Co je Twisto

Cestujete za hranice?

Díky Twisto Premium, které je pro vás na první 3 měsíce zdarma, budete mít všechny zahraniční platby o 5 % levnější. Do konce září Twisto nabízí o 2% lepší zahraniční kurz než všechny ostatní banky a fintechy. Navíc dostanete cestovní pojištění pro celou rodinu a vaše platby budou v bezpečí.

Zjistěte více o Twistu a jeho výhodách >

Cestujete za hranice?

Share article

  • 0 x

  • Copy URL

Log into the loyalty program Smile Club

or

Don't have an account yet?

By logging in I agree to the conditions of the loyalty program, with processing of personal data and I declare that I have reached the age of 16. Cancellation of tickets is only possible to leo credits.