12/10/2020

Cestování domovem

Letošní rok změnil téměř všechny oblasti našeho života a změnám se nevyhnulo ani cestování. Exotiku si mnoho z nás letos neužilo, díky tomu jsme však objevili spoustu krásných míst v České republice, které rozhodně stojí za to navštívit. Níže naleznete pár tipů ve spolupráci s Hauzi.cz, kam se vypravit ideálně vlakem!

Dejte šanci Praze

Taky jste v hlavním městě byli naposledy na školním výletě? Nyní je ideální možnost to změnit. Letos patří Praha hlavně Čechům, všudypřítomným turistům se tak vyhnete. Nepropásněte tuhle příležitost a přijeďte si prohlédnout místa, kde se psala historie. Pokud jde o ubytování, má Praha určitě co nabídnout. Zkuste se podívat na Hauzi.cz a vyberte si bydlení podle svého gusta.

Ubytování Praha >

Dejte šanci Praze

V Čechách je krásně

Moraváci, kdy jste naposledy zavítali do Čech? Věříme, že ve spoustě měst jste zatím nebyli. Nasedněte na náš vlak a vydejte se třeba do Pardubic nebo Ústí nad Orlicí, odkud můžete našimi regionálními vlaky vyrazit do nádherné přírody Orlických hor a Králického Sněžníku. Pro milovníky hor je tato oblast úplným rájem.

Chci na Orlicko >

V Čechách je krásně

Oblíbená spojeníMoravské perly

Morava, to není jenom Brno. Objevte i další skvosty se zajímavou minulostí. V Olomouci můžete obdivovat památky UNESCO nebo s dětmi navštívit místní zoo, industriální historie Ostravy vám také vyrazí dech. Ubytujte se s Hauzi.cz v centru a užívejte si procházky, restaurace a když to situace umožní, i zajímavé kulturní akce.

Moravské perly

K sousedům je to kousek

Dříve jsme cesty na Slovensko považovali za samozřejmost, letos jsme se však museli obrnit trpělivostí. Věříme však, že se k sousedům již brzy podíváme! Rozhodně doporučujeme navštívit oblast Nízkých i Vysokých Tater a užít si nádhernou přírodu a výhledy. Vyberte si z široké škály destinací a naplánujte si dovolenou ještě dnes. Ať už budete hledat jakékoliv ubytování na Slovensku, s Hauzi nešlápnete vedle.

Share article

  • 0 x

  • Copy URL

Log into the loyalty program Smile Club

or

Don't have an account yet?

By logging in I agree with conditions of the loyalty program, processing of personal data and declare that I have reached the age of 16. Cancellation of tickets is only possible to leo credits.