7/30/2021

Už jste slyšeli o Letní filmové škole?

I letos se mezi 6. a 12. srpnem v Uherském Hradišti koná Letní filmová škola! Obohaťte své léto o filmové i hudební zážitky a vyrazte za zábavou na Moravu. Našimi pohodlnými vlaky se sem dostanete snadno a rychle.

Neslýchaná rozmanitost

Milovníci filmu, zpozorněte. Organizátoři filmový si pro vás letos připravili více než 170 snímků nejrůznějších žánrů, přičemž nejstarší a nejmladší film, který zde můžete zhlédnout, dělí více než století. Doporučujeme navštívit premiéru filmů Okupace nebo Chyby. Letošní ročník bude slavnostně zahájen předpremiérou Šulíkova filmu Muž se zaječíma ušima.

Více informací >

Neslýchaná rozmanitost

Není to jen o filmech

Těšte se na bohatý doprovodný program, letos navíc se žhavou novinkou. V Zóně Inspirace můžete navštívit diskusi např. se spisovatelkou Karin Lednickou nebo filozofkou Annou Hogenovou. Návštěvníci mohou také zhlédnout inscenace divadel ABC, VOSTO5 a Na Vinohradech. Další kulturní zážitky na vás čekají ve stanu České televize a Českého rozhlasu.

Program LFŠ >

Není to jen o filmech

Oblíbená spojeníCesta až do kinosálu 

Ať už jste z Prahy, Pardubic či Olomouce, nechte auto doma a vyrazte našimi přímými vlaky do Starého Města u Uherského Hradiště, odkud je to k festivalu už jen kousek. Na palubě si můžete dát něco dobrého a přemýšlet, na jaký film si zajdete jako první.

Share article

  • 0 x

  • Copy URL

Log into the loyalty program Smile Club

or

Don't have an account yet?

By logging in I agree with conditions of the loyalty program, processing of personal data and declare that I have reached the age of 16. Cancellation of tickets is only possible to leo credits.