9/27/2019

Na katovické letiště bez starostí

Připravili jsme pro vás novinku v podobě nových jízdních řádů na katovické letiště! Vyzkoušejte naše transfery na nejrychleji rostoucí letiště v Polsku a vybírejte z nabídky stovek levných letů do evropských i exotických destinací. Přepravíme i všechna vaše zavazadla a ušetříme vám starosti s parkováním.

Expresní spojení

Naše komfortní minibusy vás na letiště dopraví v rekordně krátkém čase. Odjezdové časy našich spojů jsme opět přizpůsobili odletovým časům tak, aby byl přestup na letadlo co nejpohodlnější a vy nemuseli na letišti pobývat déle, než je nutné. 

Jízdní řády >

Expresní spojení

Oficiální dopravce

Jsme oficiálním dopravcem Katowice Airport. Svezte se s námi minibusem přímo před odletovou halu! Stojíme na stanovišti č. 9. Na čtvrtém největším polském letišti můžete denně využít několik nízkonákladových aerolinek s odlety třeba do Porta, Malagy, Athén nebo Reykjavíku. Více informací na katowice-airport.com.

Oficiální dopravce

Vyzvednutí / odvoz na adresu

Využijte také naší služby Door to door a nechte se minibusem zavézt až z/do domu! Vyzvedneme vás na adrese v Ostravě, Frýdku-Místku, Orlové, Havířově, Hlučíně a Ludgeřovicích, takže cesta na letiště bude s námi ještě pohodlnější. Pokud máte nějaké další tipy, kam by naše spoje měly zajíždět, rádi se necháme inspirovat.

Více o službě Vyzvednutí/Odvoz na adresu >

Užijte si komfortní cestu

Aby vám cesta příjemně utíkala, máme pro vás balík služeb.

  • Připojení k WiFi zdarma

  • Klimatizace

  • Zásuvky 230V

  • Voda zdarma

Share article

  • 0 x

  • Copy URL

Log into the loyalty program Smile Club

or

Don't have an account yet?

By logging in I agree with conditions of the loyalty program, processing of personal data and declare that I have reached the age of 16. Cancellation of tickets is only possible to leo credits.