11/27/2019

Okouzlující vánoční Drážďany

Za Vánoci do Německa

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. Zima. Pokud nejste vášniví milovníci zimních radovánek, marně hledáte pozitiva tohoto období. My pro vás ovšem máme tip na výlet, který se neodmítá! Pojeďte si s námi zlepšit náladu a zkrátit čekání na Vánoce právě do Drážďan! 

Za Vánoci do Německa

Ideální jednodenní výlet

Město je nyní svátečně vyzdobené, osvětlené a provoněné svařeným vínem, cukrovím a jehličím. Naplní vás pocitem klidu a pohody. Kromě načerpání vánoční nálady s kulisou historických i moderních budov budete moci nakoupit i dárky pro všechny vaše blízké. 

Praha – Drážďany již od 199 Kč >

Ideální jednodenní výlet

3 nejkrásnější vánoční trhy

Štrýclmarkt

Letošní, již 585. ročník, si pro vás připravil spoustu stánků s ukázkami řemesel, občerstvením a drobnými dárky. Na děti zas čeká loutkové divadlo, nostalgický kolotoč či dětská železnice. Chcete ochutnat kousek několikatunové štoly? Možnost máte 7. 12. v rámci 26. Štolové slavnosti.

Koupit jízdenku >

Klid a romantika

Toto je heslem vánočního trhu s jedinečnou atmosférou na náměstí Neumarkt, nedaleko barokního kostela Frauenkirche. Zde se přenesete zpátky v čase na přelom 19. a 20. století. Najdete zde na 60 různých stánků s řemeslníky - od řezbářů, přes kováře až po výrobce svíček.

Koupit jízdenku >

Zimní magie

Jen takto lze popsat vánoční trh u kostela Frauenkirche v Münzgasse. Úzká ulice je zaplněna stánky prodávajícími nejen svařené víno na zahřátí, ale i jiné dobroty a vánoční dekorace. Münzgasse je navíc celá ozdobena svátečními světly, které k adventu neodmyslitelně patří.

Koupit jízdenku >

Autobusem do Drážďan

Do hlavního města Saska vás dovezeme našimi pohodlnými autobusy z Prahy za necelé 2 hodiny. Cestu v teple vám zpříjemní čerstvě namletá káva a v Business Class i balíček s občerstvením zdarma a extra prostor pro unavené nohy po celém dni objevování krás města. 

Více o Business Class >

Autobusem do Drážďan

Share article

  • 0 x

  • Copy URL

Log into the loyalty program Smile Club

or

Don't have an account yet?

By logging in I agree with conditions of the loyalty program, processing of personal data and declare that I have reached the age of 16. Cancellation of tickets is only possible to leo credits.