7/17/2020

Poznejte všechny barvy filmu

Vychutnejte si i letos slunečnou atmosféru Letní filmové školy v Uherském Hradišti. Mezi 7. 8. a 12.8. se můžete těšit na netradiční prázdninový zážitek ve znamení filmu v samotném srdci Slovácka.

Sledujte, co Vás baví

Holdujete filmové klasice nebo jste radši u každé premiéry čerstvých novinek? V široké škále tematických sekcí na letošní Filmovce si vybere každý. Čekají tu na Vás programy věnované klasikům, jako Buster Keaton a Andrzej Wajda stejně jako premiéra Krajiny ve stínu režiséra Bohdana Slámy.

Více informací >

Sledujte, co Vás baví

Netradiční spojení hudby a filmu

Na okouzlující spojení němého filmu s živou hudbou se v Uherském Hradišti můžeme těšit každý rok. Letošní specialitou je však jedinečný Cinekoncert oceňované německé herečky Hanny Schygullové, která se může pyšnit prestižními ocenění z festivalů v Cannes nebo Berlinale.

Kompletní program >

Netradiční spojení hudby a filmu

Pohodlně až do srdce Slovácka 

Cestujte rychle a komfortně na palubách vlaků Leo Express. S naším přímým spojením z Prahy do Starého Města u Uherského Hradiště dostanete rychleji, než řeknete „film“ a odsud je to do centra dění už jen kousek.

Share article

  • 0 x

  • Copy URL

Log into the loyalty program Smile Club

or

Don't have an account yet?

By logging in I agree with conditions of the loyalty program, processing of personal data and declare that I have reached the age of 16. Cancellation of tickets is only possible to leo credits.