4/19/2019

Za designem do Zlína

Zlín a design k  sobě neodmyslitelně patří – to začátkem května potvrdí i Zlin Design Week. Již pátý ročník týdenního festivalu se ponese ve znamení REVOLUCE, která s sebou přinese rebelii, inovaci a pokrok. Jak by totiž vypadal svět, kdyby se revoluce zastavila u prvního vynalezeného kola?

Na co se těšit?

Samostatné výstavy a expozice v modulech oživí netradiční prostory Zlína a ukážou zákoutí, na která byste normálně nenarazili. Epicentrem se stane Zlínský zámek, kde proběhne výstava prací studentů Fakulty multimediálních komunikací na téma REVOLUCE. Na dalších místech a v ulicích budou k vidění práce mladých talentů, ale také jmen světového formátu. 

Na co se těšit?

Program festivalu

Galavečer

Do svých diářů si napište počáteční datum festivalu 3. května, kdy dojde k zahájení oslavy designu Galavečerem, na kterém budou vyhlášeny výsledky mezinárodní soutěže pro mladé designéry Best in Design. Následující party odpálí stálice české experimentální scény WWW Neurobeat a taneční performance s videomappingem.

Workshopy a Konference

Na workshopech Vepřo knedlo design budete mít příležitost si osahat jak design, tak i marketing. Že to mezi těmito obory jiskří, ukáže 7. května Konference design & marketing, kde vystoupí zajímaví řečníci z České republiky i ze zahraničí.

Inspirace, přednášky i kino

Na PechaKucha Night Zlin a na cyklu přednášek Design na hranici zazní inspirativní myšlenky a příběhy. Jarní kino nabídne ty nejlepší krátké filmy nejen z produkce studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Jak na Zlin Desing Week?

Na festival designu se dostanete pohodlně s naší službou Vyzvednutí/Odvoz z adresy. Z Prahy i Ostravy vás svezeme moderním vlakem do Přerova, odkud přesednete na náš minibus. Ten vás sveze nejen na zlínskou zastávku, ale můžete si vybrat i přesnou adresu, na kterou chcete odvézt. Se slevovým kódem „ZDW” vás bude služba Vyzvednutí/Odvoz z adresy stát pouze 1 Kč navíc. 

Více info na zlindesignweek.com

Jak na Zlin Desing Week?

Share article

  • 0 x

  • Copy URL

Log into the loyalty program Smile Club

or

Don't have an account yet?

By logging in I agree with conditions of the loyalty program, processing of personal data and declare that I have reached the age of 16. Cancellation of tickets is only possible to leo credits.