Ustka - Zakopane

This connection is operated by the partner carrier AD Eurotrans.

Validity:

15.4.2019 - 14.12.2019

15.12.2019 - 31.5.2020

station / connectionETB9401
Ustka, ul.Portowa petla17:00
Słupsk, dw. aut17:30
Kolczyglowy18:05
Bytów, ul. Kochanowskiego18:30
Chojnice, dw. aut.19:30
Bydgoszcz, dw. PKS21:10
Torun, D.A., Dabrowskiego22:00
Włocławek, dw.autobusowy23:00
Łódź, dw. Kaliska00:48
Częstochowa, Dworzec PKS02:35
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi03:45
Kraków, dw. aut.04:58
Myslenice, Estakada05:40
Rabka-Zdrój, dw. autobusowy06:15
Nowy Targ, dw.aut.06:40
Zakopane, Plac PKP, przy ul.Chramcówki07:00
station / connectionETB9402
Zakopane, Plac PKP, przy ul.Chramcówki17:00
Nowy Targ, dw.aut.17:28
Rabka-Zdrój, dw. autobusowy17:54
Myslenice, Estakada18:36
Kraków, dw. aut.19:22
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi20:40
Częstochowa, Dworzec PKS21:55
Łódź, dw. Kaliska23:35
Włocławek, dw.autobusowy01:15
Torun, D.A., Dabrowskiego02:15
Bydgoszcz, dw. PKS03:05
Chojnice, dw. aut.04:30
Bytów, ul. Kochanowskiego05:25
Kolczyglowy05:45
Słupsk, dw. aut06:20
Ustka, ul.Portowa petla07:00