Kraków - Prague

Validity:

15.12.2019 - 14.3.2020

station / connectionLE410
A
Kraków Główny04:13
Krzeszowice04:39
Trzebinia05:26
Jaworzno Szczakowa05:43
Mysłowice05:54
Katowice06:14
Katowice Ligota06:20
Tychy06:30
Pszczyna06:43
Zebrzydowice07:20
Bohumín07:56
Ostrava, hl. n.08:04
Ostrava-Svinov08:12
Studénka08:21
Suchdol nad Odrou08:28
Hranice na Moravě08:40
Přerov09:01
Olomouc, hl. n.09:17
Zábřeh na Moravě09:38
Ústí nad Orlicí10:05
Pardubice, hl.n.10:31
Kolín10:50
Praha-Libeň11:21
Praha, hl. n.11:27
prohibition of transportation between stops marked with the same symbol
A
operates only on Monday and on Saturday