Kraków - Prague

Validity:

16.3.2020 - 13.6.2020

station / connectionLE410
A
Kraków Główny04:22
Krzeszowice04:48
Trzebinia05:10
Jaworzno Szczakowa05:33
Mysłowice05:47
Katowice06:09
Katowice Ligota06:15
Tychy06:24
Pszczyna06:38
Zebrzydowice07:20
Bohumín07:56
Ostrava, hl. n.08:04
Ostrava-Svinov08:12
Studénka08:21
Suchdol nad Odrou08:28
Hranice na Moravě08:40
Přerov09:01
Olomouc, hl. n.09:17
Zábřeh na Moravě09:38
Ústí nad Orlicí10:05
Pardubice, hl.n.10:31
Kolín10:50
Praha-Libeň11:21
Praha, hl. n.11:27
prohibition of transportation between stops marked with the same symbol
A
operates only on Monday and on Saturday