Praga - Kraków i z powrotem

Aktualny rozkład jazdy zawsze znajdziesz bezpośrednio w formularzu rezerwacyjnym, po stronie polskiej są minutowe przesunięcia dla wszystkich przyjazdów i odjazdów naszych pociągów.

Ważność:

12.12.2021 - 11.12.2022

stacja / połączenieLE413
A
Praha, hl. n.17:28
Praha-Libeň17:36
Kolín18:13
Pardubice, hl.n.18:33
Ústí nad Orlicí|
Zábřeh na Moravě19:37
Olomouc, hl. n.20:00
Přerov20:20
Hranice na Moravě20:37
Suchdol nad Odrou20:50
Studénka20:58
Ostrava-Svinov21:09
Ostrava, hl. n.21:17
Bohumín21:36
Chałupki21:43
Wodzisław Śląski22:01
Rybnik22:16
Tychy22:43
Katowice Ligota22:52
Katowice23:00
Mysłowice23:11
Jaworzno Szczakowa23:21
Trzebinia23:32
Krzeszowice23:41
Kraków Główny23:57
transport pomiędzy przystankami oznaczonymi tym samym symbolem nie jest dozwolony
A
kursuje tylko w piątek i w niedzielę
stacja / połączenieLE412
A
Kraków Główny04:10
Krzeszowice04:27
Trzebinia04:36
Jaworzno Szczakowa04:47
Mysłowice04:56
Katowice05:14
Katowice Ligota05:21
Tychy05:32
Rybnik06:11
Wodzisław Śląski06:39
Chałupki07:11
Bohumín07:36
Ostrava, hl. n.07:44
Ostrava-Svinov07:52
Studénka08:02
Suchdol nad Odrou08:09
Hranice na Moravě08:23
Přerov08:44
Olomouc, hl. n.09:00
Zábřeh na Moravě09:25
Ústí nad Orlicí|
Pardubice, hl.n.10:32
Kolín10:52
Praha-Libeň11:30
Praha, hl. n.11:37
transport pomiędzy przystankami oznaczonymi tym samym symbolem nie jest dozwolony
A
kursuje tylko w poniedziałek i w sobotę

LE411, LE413 - na odcinku Bohumín - Kraków Główny kursuje w piątki i niedziele
LE410, LE412 - na odcinku Kraków Główny - Bohumín kursuje w soboty i poniedziałki