6.12.2018

Advent v Drážďanech

Vánoce jsou svátky, kterým předchází období shonu. Zásobujeme se dobrým jídlem, sháníme stromeček, kapra, dárky pro naše blízké a pečeme cukroví. Co takhle od toho všeho odjet alespoň na jeden den a načerpat pravou vánoční atmosféru s klidem a svařeným vínem v ruce, právě v Drážďanech?

Vánoční atmosféra v Sasku

Drážďany se mohou pochlubit nejstarším vánočním trhem Německa, který se nazývá Striezelmarkt a letos se koná jeho 584. ročník. Tento trh není ovšem jediným. Ve městě můžete navštívit dalších 10 tematicky jedinečných trhů. Doporučujeme vyrazit ve všední den, kdy se vyhnete davům turistů a vychutnáte si vánoční náladu plnými doušky.

Autobusem do Drážďan

Do hlavního města Saska vás dovezeme našimi pohodlnými autobusy. Cestu v teple vám zpříjemní čerstvě namletá káva a v Business Class i občerstvení zdarma a extra prostor pro unavené nohy po celém dni objevování krás města.

Praha - Drážďany od 279 Kč >

Autobusem do Drážďan

Udostępnij artykuł:

  • 0 x

  • Skopiuj adres URL

Zaloguj się do programu lojalnościowego Smile Club

lub

Nie posiadasz jeszcze konta?

Logowaniem wyrażam zgodę na warunki programu lojalnościowego, z przetwarzanie danych osobowych i oświadczam, że ukończyłem 16 lat. Anulowanie biletów jest możliwe tylko do leo kredytów.