24.07.2019

Ochutnejte všechny chutě filmu

Během krásných letních dnů se již tradičně koná Letní filmová škola Uherské Hradiště. Nenechte si ujít příležitost zažít filmy jinak! Akce se koná od 26. 7. do 4. 8. – našimi vlaky se do Starého Města u Uherského Hradiště dostanete dříve, než řeknete „film“ a do centra dění už je to jen kousek.

Pestrý výběr filmů

Filmový festival je známý svým vytříbeným programem. Značně se vám rozšíří obzory o tvorbě minulosti i současnosti, okusíte francouzskou novou vlnu z 50. let minulého století i moderní virtuální realitu.

Více info >

Pestrý výběr filmů

Zima přichází i na začátku srpna

Organizátorům se podařilo pro festival získat Vladimíra Furdíka, který je po celém světě známý jako jeden z největších záporáků posledních let – ztvárnil totiž roli Nočního krále ve Hře o trůny. V pátek 2. 8. vám na festivalu tento herec a kaskadér udělí lekci filmu, tak si nenechejte tuto příležitost ujít!

Rozhodněte o tom, co půjde do kin

Dostanete i příležitost si vybrat, který ze tří soutěžících filmů bude uveden do kin po celé republice. O vaši přízeň se bude ucházet britská romance, německá road-movie a francouzské psychologické drama. No nezní to skvěle?

Koupit jízdenku >

Rozhodněte o tom, co půjde do kin

Udostępnij artykuł:

  • 0 x

  • Skopiuj adres URL

Zaloguj się do programu lojalnościowego Smile Club

lub

Nie posiadasz jeszcze konta?

Logowaniem wyrażam zgodę na warunki programu lojalnościowego, z przetwarzanie danych osobowych i oświadczam, że ukończyłem 16 lat. Anulowanie biletów jest możliwe tylko do leo kredytów.