11.06.2020

Orlicko vlakem

Každý relaxujeme jinak. Někoho láká procházka klidnou přírodou, jiného zase objevování městských zákoutí. S námi můžete zažít obojí! Vyrazte našimi přímými spoji například z Prahy do Králík anebo v opačném směru.

Vlakem do přírody 

Chcete si o víkendu odpočinout na čerstvém vzduchu? Vyrazte do malebné přírody Orlicka. Projděte se na poutní místo Hora Matky Boží, s dětmi navštivte Vojenské muzeum nebo dělostřeleckou tvrz Hůrka. A když si vyšlápnete až na Králický Sněžník, nedivte se, že vás nahoře přivítá 80letý slon. 🐘 Příjemně unavení se pak ve večerních hodinách vrátíte zpět do Prahy.

Zakoupit jízdenku >

Praha na dosah

Z Králík se každé víkendové ráno pohodlně svezete našimi autobusy do Lichkova, kde si přestoupíte na přímé vlakové spojení do Prahy. Přistoupit ovšem můžete i například v Letohradu, Ústí nad Orlicí anebo Pardubicích. Zanedlouho vás pak s otevřenou náručí uvítá město sta věží, zážitků a chutí. K cestě zpět využijte večerní pohodlná spojení. 

Jízdní řád Praha - Orlicko >

Praha na dosah

Jezděte zeleně i na regionálních trasách

Nyní můžete na všech našich spojích kompenzovat uhlíkovou stopu své cesty. Stačí, když v posledním kroku objednávky poskytnete dobrovolný finanční příspěvek. Částka se odvíjí od spojení, kterým cestujete, od počtu ujetých kilometrů nebo od zvolené třídy. Za vybrané peníze vysadíme v Česku aleje vzrostlých dubů .

Více informací >

Jezděte zeleně i na regionálních trasách

Udostępnij artykuł:

  • 0 x

  • Skopiuj adres URL

Zaloguj się do programu lojalnościowego Smile Club

lub

Nie posiadasz jeszcze konta?

Logowaniem wyrażam zgodę na warunki programu lojalnościowego, z przetwarzanie danych osobowych i oświadczam, że ukończyłem 16 lat. Anulowanie biletów jest możliwe tylko do leo kredytów.