22.07.2019

Pohádkový výlet do Salzburgu

Město, jinak nazývané Jeviště světa, není pouze rodištěm Mozarta, ale je přímo ideálním místem pro dovolenou. Je libo malebné barokní budovy, skvostné kostely, majestátní pevnost, idylická jezera či koncert v Mramorové síni, která se řadí mezi nejkrásnější v Evropě? Salzburg nabídne vše zmíněné, a ještě mnohem více.

Nenechte si ujít

Historické jádro města vás přímo okouzlí. Při večerní procházce si budete moci nerušeně vychutnat jeho jedinečnou atmosféru. Určitě navštivte nejen Mozartův rodný dům, ale i zámek Mirabell s jeho zahradami, naproti němuž se každý čtvrtek koná místními oblíbený trh zvaný Schranne market.

Koupit jízdenku >

Nenechte si ujít

Výhled k nezaplacení

Na ikonickou pevnost Hohensalzburg se dostanete po svých anebo pozemní lanovkou. První varianta vás bude stát trochu úsilí a možná i pár kapek potu. Lanovka je pohodlnější a rychlejší, ale sáhnete do peněženky pro pár eur. Ovšem věřte, že výhled z věze pevnosti za to jednoznačně stojí.

Koupit jízdenku >

Výhled k nezaplacení

Objevte město po svém

Na kole

Pěšky

Alternativně

Jak do Salzburgu?

Jedině našimi pohodlnými autobusy, ve kterých vám cesta uteče tak rychle, jako voda v řece Salzach. Přímá spojení vyráží z Prahy každý den rovnou dvakrát. Autobusy zastavují na trase i v Českém Krumlovu a Linci, což jsou další města, která stojí za návštěvu. Využijte Business třídy s extra prostorem a občerstvením zdarma. Budeme se těšit na společnou cestu!

Více o službách >

Jak do Salzburgu?

Udostępnij artykuł:

  • 0 x

  • Skopiuj adres URL