17.07.2020

Poznejte všechny barvy filmu

Vychutnejte si i letos slunečnou atmosféru Letní filmové školy v Uherském Hradišti. Mezi 7. 8. a 12.8. se můžete těšit na netradiční prázdninový zážitek ve znamení filmu v samotném srdci Slovácka.

Sledujte, co Vás baví

Holdujete filmové klasice nebo jste radši u každé premiéry čerstvých novinek? V široké škále tematických sekcí na letošní Filmovce si vybere každý. Čekají tu na Vás programy věnované klasikům, jako Buster Keaton a Andrzej Wajda stejně jako premiéra Krajiny ve stínu režiséra Bohdana Slámy.

Více informací >

Sledujte, co Vás baví

Netradiční spojení hudby a filmu

Na okouzlující spojení němého filmu s živou hudbou se v Uherském Hradišti můžeme těšit každý rok. Letošní specialitou je však jedinečný Cinekoncert oceňované německé herečky Hanny Schygullové, která se může pyšnit prestižními ocenění z festivalů v Cannes nebo Berlinale.

Kompletní program >

Netradiční spojení hudby a filmu

Pohodlně až do srdce Slovácka 

Cestujte rychle a komfortně na palubách vlaků Leo Express. S naším přímým spojením z Prahy do Starého Města u Uherského Hradiště dostanete rychleji, než řeknete „film“ a odsud je to do centra dění už jen kousek.

Udostępnij artykuł:

  • 0 x

  • Skopiuj adres URL

Zaloguj się do programu lojalnościowego Smile Club

lub

Nie posiadasz jeszcze konta?

Logowaniem wyrażam zgodę na warunki programu lojalnościowego, z przetwarzanie danych osobowych i oświadczam, że ukończyłem 16 lat. Anulowanie biletów jest możliwe tylko do leo kredytów.