3.08.2022

Tipy na výlet

K létu kromě vodních radovánek patří i cesty za památkami, dalekými výhledy, přírodními krásami nebo akcemi, a tak přinášíme i porci výletních tipů.

Retro muzeum Praha

Atmosféru 70. a 80. let v Československu si můžete připomenout v Retro muzeu Praha, které bylo otevřeno ve 4. patře obchodního domu Kotva. Plochu 2 500 m2 zaplnilo na 12 000 unikátních předmětů. Od céček a sifonů přes přenosnou Teslu a „emgetonky“ až po nábytek z UP Rousínov v panelákovém bytě. 

Retro muzeum Praha

Hefaiston na hradě Helfštýn

Hrad Helfštýn bude hostit již 40. mezinárodní kovářské setkání Hefaiston. I letos budete moci obdivovat výrobky rozdělené do různých kategorií – klasické i umělecké kovářství, šperky, zbraně i kovolitecké práce. Kromě špičkového řemesla, stovek exponátů a živé umělecké tvorby vás čeká také bohatý doprovodný program.

Hefaiston na hradě Helfštýn

Barrák Music hrad

Podobně jako loni a předloni i letos ožije Slezskoostravský hrad sérií koncertů a festivalů. Dramaturgie projektu pamatuje na příznivce mnoha hudebních stylů – od klasiky přes jazz, rock, metal a punk až po hiphop. I tentokrát se můžete těšit na atraktivní interprety – vedle českých špiček jednotlivých žánrů se v Ostravě objeví takové legendy jako The Exploited, Discharge, GBH nebo Napalm Death.

Jízdenky do Ostravy >

Barrák Music hrad

Text: Petr Manuel Ulrych

Celý článek najdete v letním magazínu Leo Express.

Udostępnij artykuł:

  • 0 x

  • Skopiuj adres URL

Zaloguj się do programu lojalnościowego Smile Club

lub

Nie posiadasz jeszcze konta?

Logowaniem wyrażam zgodę na warunki programu lojalnościowego, z przetwarzanie danych osobowych i oświadczam, że ukończyłem 16 lat. Anulowanie biletów jest możliwe tylko do leo kredytów.