19.04.2019

Za designem do Zlína

Zlín a design k  sobě neodmyslitelně patří – to začátkem května potvrdí i Zlin Design Week. Již pátý ročník týdenního festivalu se ponese ve znamení REVOLUCE, která s sebou přinese rebelii, inovaci a pokrok. Jak by totiž vypadal svět, kdyby se revoluce zastavila u prvního vynalezeného kola?

Na co se těšit?

Samostatné výstavy a expozice v modulech oživí netradiční prostory Zlína a ukážou zákoutí, na která byste normálně nenarazili. Epicentrem se stane Zlínský zámek, kde proběhne výstava prací studentů Fakulty multimediálních komunikací na téma REVOLUCE. Na dalších místech a v ulicích budou k vidění práce mladých talentů, ale také jmen světového formátu. 

Na co se těšit?

Program festivalu

Galavečer

Workshopy a Konference

Inspirace, přednášky i kino

Jak na Zlin Desing Week?

Na festival designu se dostanete pohodlně s naší službou Vyzvednutí/Odvoz z adresy. Z Prahy i Ostravy vás svezeme moderním vlakem do Přerova, odkud přesednete na náš minibus. Ten vás sveze nejen na zlínskou zastávku, ale můžete si vybrat i přesnou adresu, na kterou chcete odvézt. Se slevovým kódem „ZDW” vás bude služba Vyzvednutí/Odvoz z adresy stát pouze 1 Kč navíc. 

Více info na zlindesignweek.com

Jak na Zlin Desing Week?

Udostępnij artykuł:

  • 0 x

  • Skopiuj adres URL