11.06.2021

Zelené město sportu

Parky, hřiště, kam se podíváš a spleť městských cyklostezek končících až v horách. Ostrava pulzuje ve svém tempu a doslova vybízí k pohybu stejně jako letní počasí. Nechte se zlákat.

Sportovní všehochuť

Centrum Moravskoslezského kraje je prošpikováno sportovní tradicí a událostmi skrz naskrz. To máte  Evropský pohár, Davis Cup a Fed Cup, Zlatá tretra. Vždyť nejznámější atlet posledních dvou dekád Usain Bolt se slavného atletického mítinku zúčastnil hned devětkrát! Ostrava nabízí i nespočet možností pro procházky, jízdu na kole či in-line bruslích, jógu nebo parkur. 

Sportovní všehochuť

Sportovní vyžití v Ostravě

Ten, kdo přepsal rekordy

Jedním z nejznámějších ostravských rodáků je Ivan Lendl, tenisový šampion světového významu a osminásobný vítěz grandslamů. V čem tkvěl jeho recept na úspěch? „Jakmile vyjdu na kurt, pokouším se rozdávat rány. Fyzické i psychické. Kdo víc snese, ten vyhraje. Důležité je jen vyhrávat. Nedokážu usnout s představou, že někdo byl lepší než já,“ nechal se slyšet. 

Zažít Ostravu >

Ten, kdo přepsal rekordy

Text: Lenka Zelnitiusová
Foto: Shutterstock
Celý článek najdete v jarním vydání magazínu Leo Express.

Udostępnij artykuł:

  • 0 x

  • Skopiuj adres URL

Zaloguj się do programu lojalnościowego Smile Club

lub

Nie posiadasz jeszcze konta?

Logowaniem wyrażam zgodę na warunki programu lojalnościowego, z przetwarzanie danych osobowych i oświadczam, że ukończyłem 16 lat. Anulowanie biletów jest możliwe tylko do leo kredytów.