Sales Manager/ka Polska/Ukraina

Kim jesteśmy

Leo Express - Nasze linie łączą w Europie już wiele miast i to w cale nie koniec naszych planów!

Staramy się zbudować produkt, który będzie alternatywą do podróży własnym autem – chcemy zaoferować podróż wygodną, ekologiczną i prostą, od drzwi do drzwi wszędzie tam, gdzie istnieje taka możliwość.

Z sukcesem wprowadzamy nowe linie autokarowe czy kolejowe i szukamy kogoś, kto pomoże nam jeszcze bardziej usprawnić ten proces i zdobyć serca kolejnych, nowych europejskich  Pasażerów!.

Do naszego zespołu poszukujemy Sales Manager

Poszukujemy energicznej osoby, która wie jak ważna jest wysoka jakość usług i obsługi.

Liczymy, że wraz z naszym zespołem wypromujesz naszą markę na rynku i sprawisz, że będzie o nas głośno!

Oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań
  • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)
  • Stała pensja w wysokości 59 000,00 tyś rocznie
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Rozwój osobisty
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dużą samodzielność pracy
  • Atrakcyjną pracę na terenie kilku państw
  • Możliwość zwiedzania europejskich miast
  • Business time
  • Work & life balance
  • NTB, telefon na starcie
  • Bonusy do wynagrodzenia: leo korony, premie

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą
  • Znajomość działalności handlowej i zasad działalności biznesowej
  • Silna orientacja na wynik
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Mobilność i umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania na stanowisku

  • Dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • Stała analiza i ocena wyników ekonomicznych poszczególnych linii, połączeń, klas podróży, kanałów sprzedaży oraz dbanie o ich stały wzrost.
  • Analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • Określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców
  • Działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów
  • Prezentację oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów
  • Negocjację warunków zawieranych transakcji
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • Corporate sale w Polsce
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Pozyskiwanie źródeł kolejnych przychodów
  • Budowanie zespołu, motywowanie i rozwój pracowników oraz monitorowanie efektów ich pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy i skontaktuj się z nami! Wyślij nam swoje CV, podając w temacie maila nazwę stanowiska oraz swoje imię i nazwisko na adres [email protected] - skontaktujemy się z Tobą!

Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)