Varšava - Vídeň

Platnost:

1.12.2019 - 29.2.2020

stanice / spojLEB9201
Warszawa dw. Zachodni22:15
Lódz, Dworzec Lódz Fabryczna23:50
Czestochowa, Jagiellonczycy01:35
Czestochowa, Estakada|
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi02:30
Bohumín (BUS)03:45
Ostrava-Svinov (BUS)04:05
Olomouc, aut. nádr.05:10
Brno, Hotel Grand06:15
Wien, Hauptbahnhof07:50
Wien, Flughafen Schwechat08:15
zákaz přepravy mezi zastávkami označenými stejným symbolem
LEB9201
nejede 11/13/2019, 11/20/2019, 11/27/2019, 12/23/2019, 12/24/2019, 12/25/2019, 12/30/2019 a 12/31/2019
stanice / spojLEB9202
Wien, Flughafen Schwechat18:45
Wien, Hauptbahnhof19:50
Brno, Hotel Grand21:25
Olomouc, aut. nádr.22:30
Ostrava-Svinov (BUS)23:35
Bohumín (BUS)23:59
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi01:10
Czestochowa, Estakada02:05
Czestochowa, Jagiellonczycy|
Lódz, Dworzec Lódz Fabryczna03:50
Warszawa dw. Zachodni05:40
zákaz přepravy mezi zastávkami označenými stejným symbolem
LEB9202
nejede 11/14/2019, 11/21/2019, 11/28/2019, 12/24/2019, 12/25/2019, 12/26/2019, 12/31/2019 a 1/1/2020

LEB9201 - od 6.1.2020 do 29.1.2020 nejede v pondělí a úterý; v únoru a březnu nejede v pondělí
LEB9202 - od 6.1.2020 do 29.1.2020 nejede v úterý a středu; v únoru a březnu nejede v úterý