1.3.2018

Business Class auch an Linie nach Mukatschewo und Rakhiv

Lassen Sie sich an Ihren Reisen gern verwöhnen? Neu haben wir für Sie eine Reiseklasse Busines für maximale Bequemlichkeit auf Ihren Reisen an der Linie aus Slowakischem Kaschau über Ukrainischen Ungwar und Mukatschewo in unsere günstigste Destination Rakhiv vorbereitet.

Od 17. února 2018 si tak můžete celou cestu až z Prahy užít pohodlí v této třídě. Nově tak můžete využít Business Class na všech autobusových spojích Leo Express.

Pokud si vyberete k cestování v autobusech třídu Business, můžete se těšit na více místa na nohy a drobné občerstvení zdarma nad rámec standardní vody a kávy, kterou poskytujeme bezplatně všem autobusovým cestujícím. Slovo komfort nebereme na lehkou váhu a našim zákazníkům v této cestovní třídě nabídneme na lince Košice – Mukačevo – Rachov také jednorázovou spací sadu a deku pro kvalitní spánek. 

Věříme, že tímto krokem potěšíme nejen cestující, kteří na této trase jezdí pravidelně, ale i cestující, kteří dosud s využitím našeho spojení na Ukrajinu váhali. 

Teilen Sie die Artikel mit:

  • 0 x

  • URL kopieren

Sich ins Treueprogramm Smile Club anmelden

oder

Haben Sie noch kein Konto?

Mit dem Anmelden erkläre ich mich mit der Bedingungen des Treueprogramms einverstanden, der Verarbeitung personenbezogener Daten zu und erkläre, dass ich mehr als 16 Jahre alt bin. Die Stornierung von Tickets ist nur in leo Credits möglich.