Warsaw - Wien

Ważność:

1.2.2019 - 30.6.2019

1.7.2019 - 14.12.2019

stacja / połączenieLEB9201
Warszawa Metro Marymont21:25
Warszawa Mlociny|
Warszawa dw. Zachodni21:50
Warszawa, Lotnisko Chopina22:00
Lódz, Dworzec Lódz Fabryczna23:30
Czestochowa, Dworzec PKS01:10
Czestochowa, Jagiellonczycy|
Czestochowa, Estakada|
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi02:15
Gliwice, Dworzec PKP02:40
Bohumín (BUS)04:05
Ostrava-Svinov (BUS)04:25
Olomouc, hl. n. (BUS)05:30
Olomouc, aut. nádr.|
Brno, Hotel Grand|
Brno, ÚAN Zvonarka06:35
Mikulov, u parku07:15
Wien, Hauptbahnhof08:20
Wien, Flughafen Schwechat08:45
transport pomiędzy przystankami oznaczonymi tym samym symbolem nie jest dozwolony
stacja / połączenieLEB9202
Wien, Flughafen Schwechat18:45
Wien, Hauptbahnhof19:15
Mikulov, u parku20:20
Brno, ÚAN Zvonarka21:00
Brno, Hotel Grand|
Olomouc, aut. nádr.|
Olomouc, hl. n. (BUS)22:05
Ostrava-Svinov (BUS)23:10
Bohumín (BUS)23:55
Gliwice, Dworzec PKP00:45
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi01:10
Czestochowa, Estakada|
Czestochowa, Jagiellonczycy|
Czestochowa, Dworzec PKS02:15
Lódz, Dworzec Lódz Fabryczna03:55
Warszawa, Lotnisko Chopina05:35
Warszawa dw. Zachodni05:50
Warszawa Mlociny|
Warszawa Metro Marymont06:10
transport pomiędzy przystankami oznaczonymi tym samym symbolem nie jest dozwolony