Новинки на трасі

Пасажирів, які придбали квитки у перевізника Leo Express, у разі змін на рейсах, ми інформуємо формою SMS повідомлень та листами на електронну пошту. Повідомлення отримають ті пасажири, що залишили нам свої контактні дані при бронюванні квитка. Місцезнаходження поїздів на території Польщі та регіональних потягів поки недоступне, наразі працюємо над найбільш зручним зображенням даної інформації. Інформація про затримку сполучення орієнтовна, у разі затримки меншої за 20 хвилин, просимо далеко не відходити від платформи.

Показати сполучення

Потяги на великі відстані
Потяги регіональні
Автобуси

Обмеження у русі

🚌 Změny v provozu spojů do Starého Města od 14. 6. 2022

оновлено: 30. 06. 2022

Vážení zákazníci, 

z důvodu konverze trakční soustavy Nedakonice–Říkovice jsme nuceni zrušit naše přímé vlakové spoje mezi stanicemi Přerov a Staré Město u Uherského Hradiště.

Abychom zachovali dopravní spojení do Zlínského kraje, nahrazujeme vlakové spoje od 14. června autobusovou dopravou, která vyrazí dvakrát denně od vlakového nádraží v Přerově do Starého Města a zpět přes stanice Hulín a Otrokovice. Autobusový spoj do Starého Města bude na vlakové spoje Leo Express navazovat.

Nízkopodlažní autobusový spoj má kapacitu celkem 45 míst a je nemístenkový. Cena jízdného mezi Přerovem a Starým Městem je 99 korun. Jízdenky na náhradní autobusovou dopravu jsou nyní v prodeji do 30. června.

PŘEROV → STARÉ MĚSTO u UH (BUS) OD 14. 6. 2022

98230 ND  Staré Město 05:25 → Přerov 06:37
98231 ND  Přerov 11:25 → Staré Město 12:35
98236 ND  Staré Město 13:27 → Přerov 14:35
98239 ND  Přerov 20:25 → Staré Město 21:35

Vzhledem k pracím na trati je náhradní autobusové doprava zavedena na většině spojů dalších dopravců. Všechny vlakové spoje Leo Express budou i nadále vedeny přes železniční stanici Přerov, která je dopravním uzlem na Moravě, a budou zde pravidelně zastavovat.

Přijměte prosím naši upřímnou omluvu za komplikace spojené s přerušením našich přímých spojů do Starého Města.

Tým Leo Express

Закриття каси Leo Express на станції Острава-Свінов

оновлено: 30. 06. 2022

Шановні пасажири, 

каси Leo Express на станції Острава-Свінов зачинено. Квитки на наші сполучення можете надалі купувати у кіоску Relay, що також знаходиться у будівлі вокзалу. Для більш швидкої купівлі квитка скористайтесь нашим мобільним додатком.

Просимо вибачення за незручності

Зміни у розкладі руху сполучення Прага - Катовіце - Краків

оновлено: 30. 06. 2022

Поточний розклад руху знайдете завжди в системі бронювання, на польських зупинках дійшло до незначних змін у декілька хвилин у розкладі прибуття та відправлення наших потягів.