Jízdní řád parního vlaku Česká Třebová - Hanušovice

Ve vlaku platí tarify IREDO a Leo Express s doplatkem na palubě ve výši 50,- Kč na osobu k podpoře údržby a obnovy historických vozidel. Věnujte prosím pozornost termínům jízdy návazných spojů. Přeprava kočárků a jízdních kol je umožněna.

Vlak jede 1. 8., 8. 8., 15. 8., 22. 8., 29. 8., 28. 10. a 17. 11. 2020

Platnost:

1.8.2020 - 17.11.2020

stanice / spoj10060
Česká Třebová09:17
Ústí nad Orlicí město09:31
Ústí nad Orlicí09:57
Lanšperk10:10
Dolní Dobrouč10:16
Letohrad10:23
Jablonné nad Orlicí10:39
Těchonín10:48
Mladkov10:55
Lichkov11:04
Dolní Lipka11:11
Prostřední Lipka11:19
Červený Potok11:29
Hanušovice11:55
stanice / spoj10061
Hanušovice16:02
Červený Potok16:36
Prostřední Lipka16:41
Dolní Lipka16:51
Lichkov17:05
Mladkov17:10
Těchonín17:15
Jablonné nad Orlicí17:26
Letohrad17:42
Dolní Dobrouč17:47
Lanšperk17:54
Ústí nad Orlicí18:26
Ústí nad Orlicí město18:30
Česká Třebová18:42

Vlak jede 1. 8., 8. 8., 15. 8., 22. 8., 29. 8., 28. 10. a 17. 11. 2020