Praha - Přerov - Ostrava - Bohumín - Košice
Platnost:
stanice / spoj | LE1253 | LE1255 | LE1257 | LE1259 | LE1261 | LE413 | LE1263 | LE1265 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | |||||||||
Praha, hl. n. | 08:00 | 09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 16:00 | 20:00 | 23:00 | |
Praha-Libeň | 08:07 | 09:07 | 11:07 | 13:07 | 15:07 | 16:07 | 20:07 | 23:07 | |
Kolín | 08:38 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 | 16:38 | 20:38 | 23:38 | |
Pardubice, hl.n. | 08:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 | 17:00 | 20:59 | 00:00 | |
Ústí nad Orlicí | 09:27 | 10:27 | 12:27 | 14:27 | 16:27 | 17:27 | 21:27 | 00:30 | |
Zábřeh na Moravě | 09:55 | 10:55 | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 17:55 | 21:55 | | | |
Olomouc, hl. n. | 10:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 18:17 | 22:17 | | | |
Přerov | 10:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 18:34 | 22:34 | | | |
Hranice na Moravě | 10:55 | 11:55 | 13:55 | 15:55 | 17:55 | 18:55 | 22:55 | | | |
Suchdol nad Odrou | 11:07 | 12:07 | 14:07 | 16:07 | 18:07 | 19:07 | 23:07 | | | |
Studénka | 11:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 | 19:15 | 23:15 | | | |
Ostrava-Svinov | 11:24 | 12:25 | 14:25 | 16:25 | 18:24 | 19:25 | 23:25 | | | |
Ostrava, hl. n. | 11:31 | 12:32 | 14:32 | 16:32 | 18:31 | 19:32 | 23:32 | | | |
Bohumín | | | 12:40 | 14:40 | 16:45 | | | 19:38 | 23:40 | | | |
Karviná, hl. n. | | | 12:49 | 14:49 | 16:54 | | | | | 23:49 | | | |
Český Těšín | | | | | | | 17:08 | | | | | 00:04 | | | |
Třinec centrum | | | | | | | 17:15 | | | | | 00:12 | | | |
Čadca | | | | | | | 18:01 | | | | | 00:37 | | | |
Žilina | | | | | | | 18:27 | | | | | 01:02 | | | |
Vrútky | | | | | | | 18:51 | | | | | 01:24 | | | |
Ružomberok | | | | | | | 19:19 | | | | | 01:50 | | | |
Liptovský Mikuláš | | | | | | | 19:39 | | | | | 02:09 | | | |
Štrba | | | | | | | 20:06 | | | | | 02:36 | | | |
Poprad-Tatry | | | | | | | 20:27 | | | | | 02:52 | | | |
Spišská Nová Ves | | | | | | | 20:52 | | | | | 03:09 | | | |
Prešov | | | | | | | 22:01 | | | | | 04:09 | | | |
Kysak | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Košice | | | | | | | 22:28 | | | | | 04:37 | | |
- zákaz přepravy mezi zastávkami označenými stejným symbolem
- A
- jede pouze v pondělí, v úterý, ve středu, ve čtvrtek a v neděli
- LE1265
- nejede 24. 12. 2023, 25. 12. 2023, 31. 12. 2023, 28. 3. 2024, 29. 3. 2024, 30. 3. 2024, 31. 3. 2024, 30. 4. 2024, 7. 5. 2024, 4. 7. 2024 a 27. 10. 2024
Přihlásit se do věrnostního programu Smile Club
nebo
Ještě nemáte účet?
Přihlášením souhlasím s podmínkami věrnostního programu, se zpracováním osobních údajů a prohlašuji, že jsem dosáhl věku 16 let. Storno jízdenek je možné pouze do leo kreditů.