Rušňovodič/ka

Chceš sa podieľať na rozvoji mladej firmy, ktorá sa snaží neustále prichádzať s novými nápadmi vo verejnej doprave a zvyšovať štandard služieb na železnici? Rozširujeme našu prevádzku na Slovensku a hľadáme rušňovodičov so znalosťou motorovej trakcie pre regionálnu dopravu na trati Bratislava – Komárno.

Náplň práce

  • Riadenie, obsluha a prevádzkové prehliadky koľajových vozidiel.
  • Samostatná zodpovedná práca "kapitána" vlaku.
  • Organizácia prípravy vlaku, obratových úkonov a práca posádky vlaku.
  • Nástupné miesto Bratislava

Požadujeme

  • Platný preukaz rušňovodiča na motorovú trakciu.
  • Prax rušňovodiča výhodou.
  • Zodpovednosť, samostatnosť, disciplinovanosť.
  • Aktívny osobný prístup k dosiahnutiu spoločného cieľa – spokojného cestujúceho.
  • Zdravotnú spôsobilosť.

Ponúkame

  • Atraktívnu a zaujímavú prácu na najvyťaženejšej jednokoľajnej trati na Slovensku
  • Priateľskú náladu v dobrom kolektíve
  • Príležitosť realizovať sa a podieľať sa na zaujímavých projektoch v budúcnosti
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Mzdové ohodnotenie 1800 € (základná mzda) + 200 € (variabilná zložka)
  • Každoročnú revíziu benefitov a mzdy
  • 2x ročne stretnutie so zamestnancami
  • Bonusový systém odmeňovania navyše
  • Odmeňovanie za pracovné nasadenie v spoločnosti

Chcete pracovat na této pozici?

Hledáme kolegy, kteří nám pomohou měnit veřejnou dopravu 🧡

Telefonní číslo (povinné)

Zasláním Vašeho životopisu společnosti Leo Express Slovensko s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Slovensko s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zobrazit více

Přihlásit se do věrnostního programu Smile Club

nebo
Zapomenuté heslo

Ještě nemáte účet?

Přihlášením souhlasím s podmínkami věrnostního programu, se zpracováním osobních údajů a prohlašuji, že jsem dosáhl věku 16 let. Storno jízdenek je možné pouze do leo kreditů.