Strojvedoucí

Baví vás rychlá dálková osobní doprava? Pro rozšiřování našeho provozu hledáme pro pracoviště Bohumín a Praha licencované strojvedoucí s praxí na celostátních dráhách. Výhodou je znalost polského jazyka či přímo způsobilost pro provoz v Polsku.

Náplň práce

Samostatná zodpovědná práce "kapitána" vlaku:

  • Vedení expresních dálkových (mezinárodních) vlaků Leo Express.
  • Řízení, obsluha a provozní prohlídky drážních vozidel.
  • Organizace přípravy vlaku, obratových úkonů a práce posádky vlaku.

Pracovní podmínky

  • Pohodlné pracovní prostředí moderních, spolehlivých a velmi živých elektrických jednotek.
  • S předstihem plánované turnusově organizované směny.
  • Nadstandardní provozní zázemí a podpora.
  • Výborný kolektiv téměř rodinného typu.
  • Odměňování podle odpracovaných hodin a kvalifikace.
  • Bonus za osobní přístup a odjeté kilometry.
  • Možnost dalšího osobního růstu v technicko-provozních pozicích.
  • Náborový příspěvek 15 tis. Kč po uplynutí zkušební doby + 15 tis. Kč po půl roce.

Požadavky na uchazeče

  • Platná licence strojvedoucího.
  • Praxe strojvedoucího na dráhách celostátních.
  • Zodpovědnost, samostatnost, disciplinovanost, vůdčí schopnosti.
  •  Aktivní osobní přístup k dosažení společného cíle – spokojeného vystupujícího cestujícího.

Pokud máš zájem o naše volné sedadlo, pošli nám své CV a pár řádků o tom, proč bys chtěl/a u nás pracovat na
[email protected]. Do předmětu nám prosím také připiš pozici, na kterou se hlásíš.

Zasláním Vašeho životopisu ke společnosti Leo Express a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.