Strojvedoucí

Pro náš vlakový provoz hledáme licencované strojvedoucí s praxí na elektrické trakci. Baví Tě rychlá dálková osobní doprava? Rádi Ti nabídneme sedadlo na stanovišti strojvedoucího v našich moderních jednotkách Stadler FLIRT!

Náplň práce

  • Samostatná zodpovědná práce "kapitána" vlaku.
  • Vedení expresních dálkových (mezinárodních) vlaků Leo Express.
  • Řízení, obsluha a provozní prohlídky drážních vozidel.
  • Organizace přípravy vlaku, obratových úkonů a práce posádky vlaku.

Požadujeme

  • Platnou licenci strojvedoucího.
  • Zdravotní způsobilost (podle Vyhlášky č. 101/95 Sb. MD).
  • Absolvovaný kurz pro elektrická ("E") hnací drážní vozidla.
  • Absolvovaný kurz pro motorová ("M") hnací drážní vozidla bude výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost, disciplinovanost, vůdčí schopnosti.
  • Aktivní osobní přístup k dosažení společného cíle – spokojeného cestujícího.

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 25 tis. Kč po uplynutí zkušební doby + 25 tis. Kč po půl roce.
  • Pohodlné pracovní prostředí moderních a spolehlivých elektrických jednotek Stadler FLIRT.
  • S předstihem plánované, turnusově organizované směny.
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance, tzv. pojistku na blbost.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Kredity na cestování našimi vlaky a autobusy, příspěvek na penzijní připojištění či mobilní tarif za zvýhodněných podmínek.
  • Možnost dalšího růstu v technicko-provozních pozicích.

Naskoč k nám do rozjetého vlaku

Chcete pracovat na této pozici?

Hledáme kolegy, kteří nám pomohou měnit veřejnou dopravu 🧡

Telefonní číslo (povinné)

Zasláním Vašeho životopisu ke společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Leo Express Global a.s. a Leo Express s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zobrazit více

Přihlásit se do věrnostního programu Smile Club

nebo
Zapomenuté heslo

Ještě nemáte účet?

Přihlášením souhlasím s podmínkami věrnostního programu, se zpracováním osobních údajů a prohlašuji, že jsem dosáhl věku 16 let. Storno jízdenek je možné pouze do leo kreditů.