Kariéra

Zmeňte s nami verejnú dopravu

Perspektíva

Na trhu sme už 5 rokov, ale nadšenie pre prácu nám zostáva. Neustále rozširujeme ponuku destinácii a služieb.

Perspektíva

Vízia

Chceme ľuďom maximálne spríjemniť cestovanie, nech už sa chystajú kamkoľvek. Zvyšujeme štandard komfortu, inovujeme systémy modernej dopravy.

Vízia

Priateľská atmosféra

Vo firme vládne otvorená a priateľská atmosféra. Pozície nehrajú rolu. Rozhovor riaditeľa divízie a stevarda tak môže vyzerať ako stretnutie dvoch kamarátov. A tak to máme radi.

Priateľská atmosféra

Nie sme suchári

Celková atmosféra firmy a naše akcie sú založené na priateľskej báze. Nerobíme medzi sebou rozdiely. Ktokoľvek môže prísť s nápadom, ako veci vo firme vylepšiť.

Mrkněte na aktuální volné pozice a ozvěte se nám

Seznamte se

Robin Švaříček, finanční ředitel

Robin vystudoval VŠE v Praze, obor Účetnictví a finanční řízení podniku. Do LEO Express přišel prostřednictvím stáže programu UNI CHANCE. Postupně se svou pílí vypracoval na pozici finančního ředitele.

Jaroslava Tesárková, ředitelka zákaznické péče

Jarka u nás působí již čtvrtým rokem a společnost zná z mnoha stran. Nejdříve se věnovala online marketingu, poté působila na obchodním oddělení. Nyní vede tým zákaznické péče, který se stará o spokojenost našich cestujících.

Nguyen Phuc, asistent technického ředitele

Nejmladší člen svého oddělení. Má na starosti servis a údržbu vlaků. Komunikuje s dodavateli a servisními týmy po celé Evropě. 

V rámci firmy se věnuje i dalším projektům – od výběru a nákupu vlakových souprav až po modifikaci vlakových jednotek, aby mohly jezdit například v Polsku.

Nenašli jste pozici, kterou jste hledali? 

Nevadí! Pošlete svoje CV na [email protected] my se s Vámi spojíme.