Warsaw - Vienna

Validity:

1.7.2019 - 14.12.2019

station / connectionLEB9201
Warszawa Mlociny21:45
Warszawa dw. Zachodni22:15
Lódz, Dworzec Lódz Fabryczna23:50
Czestochowa, Jagiellonczycy01:35
Czestochowa, Estakada|
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi02:30
Bohumín (BUS)03:45
Ostrava-Svinov (BUS)04:05
Olomouc, aut. nádr.05:10
Brno, Hotel Grand06:15
Wien, Hauptbahnhof07:50
Wien, Flughafen Schwechat08:15
prohibition of transportation between stops marked with the same symbol
station / connectionLEB9202
Wien, Flughafen Schwechat18:45
Wien, Hauptbahnhof19:50
Brno, Hotel Grand21:25
Olomouc, aut. nádr.22:30
Ostrava-Svinov (BUS)23:35
Bohumín (BUS)23:59
Katowice, dw.PKS, ul.Skargi01:10
Czestochowa, Estakada02:05
Czestochowa, Jagiellonczycy|
Lódz, Dworzec Lódz Fabryczna03:50
Warszawa dw. Zachodni05:40
Warszawa Mlociny05:20
prohibition of transportation between stops marked with the same symbol