Praga - Kraków i z powrotem

Aktualny rozkład jazdy zawsze znajdziesz bezpośrednio w formularzu rezerwacyjnym, po stronie polskiej są minutowe przesunięcia dla wszystkich przyjazdów i odjazdów naszych pociągów.

Ważność:

10.12.2023 - 14.12.2024

stacja / połączenieLE411
A
Praha, hl. n.18:00
Praha-Libeň18:07
Kolín18:38
Pardubice, hl.n.18:59
Ústí nad Orlicí19:27
Zábřeh na Moravě19:55
Olomouc, hl. n.20:17
Přerov20:34
Hranice na Moravě20:55
Suchdol nad Odrou21:07
Studénka21:14
Ostrava-Svinov21:25
Ostrava, hl. n.21:32
Bohumín21:44
Oświęcim23:00
Kraków Główny00:03
transport pomiędzy przystankami oznaczonymi tym samym symbolem nie jest dozwolony
A
kursuje tylko w piątek i w niedzielę
stacja / połączenieLE412
A
Kraków Główny06:25
Oświęcim07:38
Bohumín08:49
Ostrava, hl. n.08:57
Ostrava-Svinov09:04
Studénka09:13
Suchdol nad Odrou09:21
Hranice na Moravě09:34
Přerov09:59
Olomouc, hl. n.10:13
Zábřeh na Moravě10:34
Ústí nad Orlicí11:02
Pardubice, hl.n.11:27
Kolín11:49
Praha-Libeň12:21
Praha, hl. n.12:28
transport pomiędzy przystankami oznaczonymi tym samym symbolem nie jest dozwolony
A
kursuje tylko w poniedziałek i w sobotę

Zaloguj się do programu lojalnościowego Smile Club

lub

Nie posiadasz jeszcze konta?

Logowaniem wyrażam zgodę na warunki programu lojalnościowego, z przetwarzanie danych osobowych i oświadczam, że ukończyłem 16 lat. Anulowanie biletów jest możliwe tylko do leo kredytów.