Mukačevo - Košice

Platnosť:

1.11.2018 - 31.3.2019

stanica / spojLEB9958LEB9958LEB9950
A
Rakhiv, bus station19:30||
Velykyi Bychkiv20:30||
Solotvyno, bus station20:55||
Tiachiv, bus station21:25||
Khust, bus station22:05||
Sil'tse, bus station (Irshava)22:50||
Mukachevo, bus station00:0100:0117:00
Uzhhorod, bus station01:0001:0018:00
Košice, AS04:4504:4522:45
A
ide len v pondelok, v piatok, v sobotu a v nedeľu
LEB9958
nejde 25. 12. 2018 a 1. 1. 2019
LEB9958
nejde 24. 12. 2018 a 31. 12. 2018
LEB9950
nejde 24. 12. 2018 a 31. 12. 2018
stanica / spojLEB9959LEB9967LEB9967B
A
Košice, AS23:1505:0005:00
Uzhhorod, bus station04:0009:2009:20
Mukachevo, bus station04:5010:3010:10
Sil'tse, bus station (Irshava)|11:25|
Khust, bus station|12:10|
Tiachiv, bus station|12:50|
Solotvyno, bus station|13:20|
Velykyi Bychkiv|13:45|
Rakhiv, bus station|14:40|
A
ide len v pondelok, v piatok, v sobotu a v nedeľu
LEB9959
nejde 24. 12. 2018 a 31. 12. 2018
LEB9967
nejde 25. 12. 2018 a 1. 1. 2019
LEB9967B
nejde 25. 12. 2018 a 1. 1. 2019