Rušňovodič/ka

Chceš sa podieľať na rozvoji mladej firmy, ktorá sa snaží neustále prichádzať s novými nápadmi vo verejnej doprave a zvyšovať štandard služieb na železnici? Rozširujeme našu prevádzku na Slovensku a hľadáme rušňovodičov so znalosťou motorovej trakcie pre regionálnu dopravu na trati Bratislava – Komárno.

Náplň práce

  • Riadenie, obsluha a prevádzkové prehliadky koľajových vozidiel.
  • Samostatná zodpovedná práca "kapitána" vlaku.
  • Organizácia prípravy vlaku, obratových úkonov a práca posádky vlaku.
  • Nástupné miesto Bratislava

Požadujeme

  • Platný preukaz rušňovodiča na motorovú trakciu.
  • Prax rušňovodiča výhodou.
  • Zodpovednosť, samostatnosť, disciplinovanosť.
  • Aktívny osobný prístup k dosiahnutiu spoločného cieľa – spokojného cestujúceho.
  • Zdravotnú spôsobilosť.

Ponúkame

  • Atraktívnu a zaujímavú prácu na najvyťaženejšej jednokoľajnej trati na Slovensku
  • Priateľskú náladu v dobrom kolektíve
  • Príležitosť realizovať sa a podieľať sa na zaujímavých projektoch v budúcnosti
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Mzdové ohodnotenie 1800 € (základná mzda) + 200 € (variabilná zložka)
  • Každoročnú revíziu benefitov a mzdy
  • 2x ročne stretnutie so zamestnancami
  • Bonusový systém odmeňovania navyše
  • Odmeňovanie za pracovné nasadenie v spoločnosti

Chcete pracovať na tejto pozícii?

Hľadáme kolegov, ktorí nám pomôžu meniť verejnú dopravu 🧡

Telefónne číslo

Zaslaním Vášho životopisu spoločnosti Leo Express Slovensko s.r.o. dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Leo Express Slovensko s.r.o. za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Súčasne tým potvrdzujete, že osobné údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.

Pozri viac

Prihlásiť sa do vernostného programu Smile Club

alebo
Zabudnuté heslo

Ešte nemáte účet?

Prihlásením súhlasím s podmienkami vernostného programu, so spracovaním osobných údajov a prohlašuji, že jsem dosáhl věku 16 let. Storno lístkov je možné len do leo kreditu.