Prague - Kraków

Validity:

15.3.2020 - 12.6.2020

station / connectionLE413
A
Praha, hl. n.16:08
Praha-Libeň16:15
Kolín16:46
Pardubice, hl.n.17:05
Ústí nad Orlicí17:32
Zábřeh na Moravě18:01
Olomouc, hl. n.18:23
Přerov18:41
Hranice na Moravě19:00
Suchdol nad Odrou19:12
Studénka19:19
Ostrava-Svinov19:30
Ostrava, hl. n.19:38
Bohumín19:51
Zebrzydowice20:10
Pszczyna20:49
Tychy21:01
Katowice Ligota21:09
Katowice21:26
Mysłowice21:38
Jaworzno Szczakowa21:49
Trzebinia22:08
Krzeszowice22:31
Kraków Główny23:06
prohibition of transportation between stops marked with the same symbol
A
operates only on Friday and on Sunday