Prague - Kraków

Validity:

15.12.2019 - 31.1.2020

2.2.2020 - 14.3.2020

station / connectionLE413
A
Praha, hl. n.16:08
Praha-Libeň16:15
Kolín16:46
Pardubice, hl.n.17:05
Ústí nad Orlicí17:32
Zábřeh na Moravě18:01
Olomouc, hl. n.18:23
Přerov18:41
Hranice na Moravě19:00
Suchdol nad Odrou19:12
Studénka19:19
Ostrava-Svinov19:30
Ostrava, hl. n.19:38
Bohumín19:51
Zebrzydowice20:08
Pszczyna20:33
Tychy20:46
Katowice Ligota20:54
Katowice21:02
Mysłowice21:13
Jaworzno Szczakowa21:25
Trzebinia21:55
Krzeszowice22:18
Kraków Główny22:45
prohibition of transportation between stops marked with the same symbol
A
operates only on Friday and on Sunday