Praha - Krakov a späť

Aktuálny cestovný poriadok nájdete vždy priamo v rezervačnom formulári. Na poľskej strane dochádza k minútovým posunom pri všetkých príchodoch a odchodoch našich vlakov.

Platnosť:

10.12.2023 - 14.12.2024

stanica / spojLE411
A
Praha, hl. n.18:00
Praha-Libeň18:07
Kolín18:38
Pardubice, hl.n.18:59
Ústí nad Orlicí19:27
Zábřeh na Moravě19:55
Olomouc, hl. n.20:17
Přerov20:34
Hranice na Moravě20:55
Suchdol nad Odrou21:07
Studénka21:14
Ostrava-Svinov21:25
Ostrava, hl. n.21:32
Bohumín21:44
Oświęcim23:00
Kraków Główny00:03
zákaz prepravy medzi zastávkami, ktoré sú označené rovnakým symbolom
A
ide len v piatok a v nedeľu
stanica / spojLE412
A
Kraków Główny06:25
Oświęcim07:38
Bohumín08:49
Ostrava, hl. n.08:57
Ostrava-Svinov09:04
Studénka09:13
Suchdol nad Odrou09:21
Hranice na Moravě09:34
Přerov09:59
Olomouc, hl. n.10:13
Zábřeh na Moravě10:34
Ústí nad Orlicí11:02
Pardubice, hl.n.11:27
Kolín11:49
Praha-Libeň12:21
Praha, hl. n.12:28
zákaz prepravy medzi zastávkami, ktoré sú označené rovnakým symbolom
A
ide len v pondelok a v sobotu

Prihlásiť sa do vernostného programu Smile Club

alebo
Zabudnuté heslo

Ešte nemáte účet?

Prihlásením súhlasím s podmienkami vernostného programu, so spracovaním osobných údajov a prohlašuji, že jsem dosáhl věku 16 let. Storno lístkov je možné len do leo kreditu.